Masa olabilen sehpa

Son yılların en çok sevilen ürünleri arasında bir yeri olan masa olan sehpa gerek işlevsel özellikleri gerekse şık yapıları sayesinde artık daha kullanışlı olarak karşımıza çıkıyor. Sehpa koleksiyonlarımıza 2013 yılında getirdiğimiz modern format içerisindeki masaya dönüşen sehpa örnekleri ile yaşam alanlarınıza renk katıyoruz. Akıllı masa olabilen sehpa sihirli yapısı ile smart bir şekilde aynı zamanda laptop masası, yemek masası ve çalışma masası olarak her türlü kullanılabilir. Burada gördüğünüz  masa olan sehpa fiyatları “alisveris.masavesandalye.com” adresi üzerinden online olarak satışa sunulmaktadır. Yeni trend masa olabilen orta sehpa modelleri “http://www.masavesandalye.com” sitesinin verdiği 2 yıl garanti süresi ve ücretsiz kargo sayesinde sizlerde en gözde en yeni en kaliteli modern lüks sehpa fikirleri buradan daha farklı bir şekilde sergileniyor. Yemek odalarında daha fazla yer kaplamayan hem masa hem de sehpa çeşitleri ile tasarımlarımızı genişlettik. Laptop masasına dönüşen sehpa ile yaşam alanlarında otantik bir sinerji yüzeye çıkıyor. Salonlarda genel olarak kullanılan orta sehpa, yan sehpa, zigon sehpa, cam sehpa v.b gibi birçok farklı sehpa modelleri ile sehpa fiyatları bu site altında yer almaktadır. Sehpalar hakkında daha fazla bilgi en yeni dizayn örneklerine bakmak, satın almak için verdiğimiz bilgilerden firmaya ulaşarak sipariş edebilirsiniz. Piyasada bulamayacağınız fiyatlara kdv dahil, kargo dahil, modern ve kaliteli yapısının üzerine 2 yıl garanti verilen masa olabilen sehpa çeşitlerini kaçırmayınız.

masa olabilen sehpa modelleri ve fiyatları ;

Bu ürünü satın almak için +90 (232) 207 62 72 ya da +90(553) 383 13 75 numaralı sipariş hattından bize ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz.

Advertisements

About ersinakcan

Biz Akcan İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak Çin’den İthalat Danışmanlığı dünyasında farklılığı ve yeniliği sembolleyen genç ve dinamik bir ekibiz. Fiyat ve kalite bakımından etkileyici olmasının yanında teknik bakımdan da güçlü, aynı zamanda işlevsel ve alanında lider olan ürünleri ve fabrikaları bulup sizlere sunmak bizim işimiz.
This entry was posted in Masa Olabilen Sehpa and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s